Chrewt

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 850 000 PLN
Cena za m2
95 PLN
Powierzchnia działki
30 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Studnia
Rodzaj kanalizacji
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Numer oferty
144/5970/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni 3 hektarów zlokalizowany w Bieszczadach, bezpośrednio nad Zalewem Solińskim w miejscowości turystycznej Chrewt, gmina Czarna.

Nieruchomość jest bardzo atrakcyjnie położona - przy małej obwodnicy bieszczadzkiej, nad malowniczą zatoką przy ujściu Potoku Czarnego do Jeziora Solińskiego, w odległości 21 km od Leska.

Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną.

Teren składa się z trzech sąsiadujących działek, położonych na widokowym stoku o łącznej powierzchni 2,99 ha, 0,64 ha, 1,20 ha, 1,15 ha, przy czym działka 0,64 ha jest częściowo zabudowana, znajduje się na niej 5 domków letniskowych drewnianych na betonowej podmurówce, wyposażonych w instalacje elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Nieruchomość posiada własną studnię głębinową wraz z hydrofornią, która zapewnia wodę do domków letniskowych, kanalizacja sanitarna do bezodpływowego zbiornika.

Pozostałe działki są niezabudowane, zostały uporządkowane i wyrównane, przygotowane pod inwestycję.

Nieruchomość leży w obszarze, dla którego nie ma aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Obecny właściciel planował budowę pensjonatu, kompleksu wypoczynkowego z domkami letniskowymi, dysponuje wstępną koncepcją zagospodarowania terenu wraz z analizą chłonności działek przygotowaną przez biuro projektowe wraz z poglądowymi wizualizacjami.


Więcej informacji pod numerem:

600 852 954 - Michał Kozak

Działka Solina
Działka Bieszczady
Działka pod rekreację
Działka rekreacyjna
Działka inwestycyjna
Działka pod inwestycję

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Michał Kozak

Michał Kozak

Specjalista ds. nieruchomości gruntowych

Telefon:
600852954
E-mail:
michal@goclankozak.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kancelaria Nieruchomości Goclan&Kozak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Nieruchomości Goclan&Kozak z siedzibą przy Króla Kazimierza 20/3, 35-061 Rzeszów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@goclan.pl… czytaj więcej